Subscribe Now

Trending News

Web sitemizi kullanarak, çerezlerimizin kullanılmasını kabul ediniz.

Makale Arşivi

Orjinal Yeşim Yaşı
Doğal Taşlar

Orjinal Yeşim Yaşı 

Yeşim Taşı

Yeşim taşı kullanılmış olan aksesuarlar ve takılar için Osmanlı Pazar ile siparişlerinizi, Türkiye’nin dört bir yanında kargoyla gönderilmesini sağlayacak şekilde verebilirsiniz.

Yeşim Taşı Özellikleri

Rahatlatıcı etkileri ve iyileştirici özellikleri nedeniyle yeşim taşı uzun süredir sık tercih edilen doğal taşlardan biri olarak değerlendiriliyor. Fiyat olarak da diğer taşlara kıyasla çok uygun fiyatlarla satışı yapılabildiği için, stres azaltıcı ve rahatlatıcı etkilerinden yararlanmak isteyen herkes tarafından her zaman için kullanıma uygun olan bir taş tipidir. Kolaylıkla şekil alabiliyor olması ve her türlü ürünün son derece şık görünmesini sağlayan bir yapısının bulunması nedeniyle de sık tercih ediliyor. Siparişlerinizi verirken özellikle de boyun ağrıları, kas ağrıları, baş ağrıları ve migren gibi rahatsızlıkların geçirilmesini sağlayan bu taştan yararlanacak şekilde yönetebilirsiniz. Ayrıca stresli olduğunuz durumlarda bu maddenin yer aldığı taşları kullanmanız durumunda kısa sürede rahatlama hissedeceksiniz.

Yeşim Taşlı Ürün Fiyatları

Yeşim taşı modellerinin düşük ücretler ve çok uzun süren işçiliklerle özel olarak tasarlanabiliyor olması nedeniyle her bir modeli ilgi görüyor. Şık görünümlerinin yanı sıra siparişlerde özellikle taşın büyüklüğüne ilgi gösteren müşteri sayısı da bir hayli fazladır. Stresin giderilmesi ve çok daha sakin bir yaşam sürülerek kalbin olumsuz etkilenmesinin önüne geçilmesi mümkün olacaktır. Her yaş grubundan insan için Osmanlı Pazar web sitesi bünyesinde ortalama 100 ila 300 Türk Lirası arasındaki ücretlerle yeşim taşı ürünleri satın alabilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *