Subscribe Now

Trending News

Web sitemizi kullanarak, çerezlerimizin kullanılmasını kabul ediniz.

Makale Arşivi

Dumanlı Kuvars Taşı
Doğal Taşlar

Dumanlı Kuvars Taşı 

Dumanlı Kuvars Taşı

Dumanlı kuvars taş için siparişlerinizi Osmanlı Pazar ile verebilir, iyileştirici ve sakinleştirici özellikleriyle ilgi gören doğal taşlı ürünleri satın alabilirsiniz.

Dumanlı Kuvars Taşı Özellikleri

Dumanlı kuvars taşı özellikle iyileştirici yapısı nedeniyle herkes tarafından en çok ilgi gösterilen taşlardan biri olarak tanımlanıyor. Korkutucu rüyaların görülmesini engellemek ve huzurlu bir uyku çekmek isteyenler tarafından tercih edilen bir taştır. Ayrıca pozitif enerjiyle yaşamınızı sürdürmenizi ve çevrenizden negatif enerjilerin atılmasını sağlayan yapısı nedeniyle de büyük bir öneme sahiptir. Ayrıca direkt olarak yoğun bir ağrıyla karşılaşılan bölgenin üzerinde bulundurulduğunda, ağrının hızlı geçmesini desteklediği düşünülüyor. Ayak hastalıkları ve stres giderilmesi açısından da herkes tarafından dumanlı kuvars taşına ilgi gösteriliyor.

Dumanlı Kuvars Taşlı Ürün Fiyatları

Bazı müşteriler direkt olarak taşların nasıl göründüğüyle ilgileniyor olsa da, bazıları ise direkt olarak taşların özelliklerini inceleyerek dizi halinde veya özel ürünler halinde satın almaya devam ediyor. Osmanlı Pazar güvencesi sayesinde siz de istediğiniz tüm dumanlı kuvars taşı bulunan ürünler için, doğal taş kategorisinde yapacağınız aramayla sipariş verebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz ürün stoklarda bulunmuyorsa sipariş veremeyeceğiniz gibi, stoklarda bulunan ürünler için de doğrudan güncel fiyatları üzerinden adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Kargoyla gönderilecek olan tespihler, yüzükler ve diğer her bir üründe ortalama 250 Türk Lirası olan ücretler aracılığıyla siparişlerinizi verme fırsatına sahip olacaksınız.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *