Subscribe Now

Trending News

Web sitemizi kullanarak, çerezlerimizin kullanılmasını kabul ediniz.

Makale Arşivi

Deve Kemiği Tesbih Modelleri
Tesbih Çeşitleri

Deve Kemiği Tesbih Modelleri 

Deve Kemiği Tesbih

Deve Kemiği tesbihlerin malzemesi, deve kemiğinden elde edilir. Fakat genellikle Deve Kemiği olarak bilinebilir. Deve Kemiği tesbih modellerinin; sarı işlemeli, arpa kesim sistemli, arpa kesim gümüş püsküllü, gümüş püsküllü, oyma sistemli, oyma işlemeli tesbih altın kaplama kazaz püskül, zaza oymalı gümüş, oyma işlemeli, beyzi kesim halkalı, abanoz işlemeli ve halka imameli tesbih özelliklerine sahip modelleri bulunur. Her biri kendine özgü tasarımı ile hoş bir görsele sahiptir. Geleneksel kültürü yansıtan tesbihler ile sizlerde kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Deve Kemiği tesbihlerin renkleri genellikle beyaz ve siyah-beyaz şeklindedir. Fiyat seçenekleri ise tesbih modelleri arasında en uygun modeller arasında yer alır.  

Deve Kemiği Tesbih Özellikleri

Hayvansal tesbihler arasında yer alan, deve kemiğinden elde edilen tesbih modelleri farklı detaylara sahiptir. Her birinin oyma şekilleri, kesimleri gibi detayları birbirinden farklı özelliklerdedir. Deve Kemiğinden elde edilen tesbihlerin önemli bir özelliği ise uygun fiyat seçeneklerine sahip olmasıdır. Hakiki deve kemiği malzemesinden yapılan tesbihlerin anlamı da bu yönde artmaktadır. Hayvansal malzemelerden yapılan tesbihler için, canlılara keyfi bir şekilde özellikle zarar verilmez. Doğal yollardan hayatlarını kaybeden develerden elde edildiği belirtilmektedir. Tesbihlerin manevi kültürel değer yargısına da uymayan bir davranış olduğunu özellikle belirtmek isteriz.

Deve Kemiği tesbih modellerin özellikleri ve detayları şöyle:

  • Sarı işlemeli deve kemiği sistemli
  • Deve kemiği arpa kesim sistemli tesbih
  • Arpa kesim 925 Ayar gümüş püsküllü deve kemiği tesbih
  • Deve kemiği gümüş püsküllü
  • Deve kemiği oyma işlemeli sistemli
  • Deve kemiği oyma işlemeli, altın kaplama, kazaz püsküllü modeli
  • Deve kemiği oymalı gümüş Zaza tesbih
  • Beyzi kesim halkalı
  • Abanoz işlemeli kemik tesbih
  • Kesme deve kemiği tespih halka

Deve Kemiği Tesbih Fiyatları

Deve Kemiği tesbih modellerin fiyatları, tesbih çeşitleri arasından en uygun olanlar arasında yer alır. Uygun fiyat seçenekleri sayesinde kolaylıkla satın alabilirsiniz. Ödeme seçenekleri kapsamında sizin için uygun olan yöntemi tercih edebilirsiniz. Deve kemiğinden elde edilen tesbihlerin fiyatları, işlemeleri ve altın, gümüş gibi özellikleri doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Genel olarak fiyatları; 110 TL civarından başlar ve 180 TL arasında değişmektedir. Ürünlerimizin fiyat seçeneklerinde belirli dönemlerde kampanyalı indirimler söz konusudur. Deve kemiğinden elde edilen tesbih modellerinin, kendine özgü duruşları vardır. Modelleri sitemiz üzerinden detaylı bir şekilde inceleyebilir ve sizin için uygun olan tesbih modelini tercih edebilirsiniz. Dilerseniz tesbihler hakkında bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgi rica edebilirsiniz.

Related posts

Bir cevap yazın

Required fields are marked *